Psikolog/PDR Başvuru Çağrısı

Psikolog/PDR Başvuru Çağrısı
Başvuru Kılavuzu

1. Adınızı, Soyadınızı, Ünvanınızı, GSM numaranızı ve Eposta adresinizi whatsApp veya sms ile 05367479961 gsm numaralı telefon veya [email protected] adresi üzerinden uygulama sorumlumuza iletiniz.
2. Eposta adresinize gelen epostada tanımlı websayfasına (açılmazsa doğrudan internet tarayıcınızın adres çubuğuna ‘app.bulutklinik.com’ yazarak girebilirsiniz) kullanıcı adınız olarak eposta adresinizi ve şifre olarak sms ile cep telefonunuza gelen 6 rakamlı şifrenizi yazarak giriş yapınız.
3. Giriş yaptıktan sonra sol menüde yer alan ‘Doktor Detayı’ sekmesini tıklayarak aşağıdaki zorunlu bilgi alanlarını tamamlayınız:
4. Ünvan: Psk., Dr. Psk. Dan., Uzm. Kl. Psk. veya Uzm. Psk. alternatiflerinden uygun olanı seçiniz (dolu olabilir).
5. Uzmanlık: Psikoloji veya Psikolojik Danışmanlı seçebilirsiniz. Boşsa ve çıkan listede yoksa yazdıkça liste güncellenir (dolu olabilir) ve son tercihiniz çıktığında ender tuşuna tıklayarak ilerleyiniz.
6. Doktor Biyografisi: Kısa özgeçmişinizi ekleyiniz veya sadece İstanbul veya benzeri bir kelime yazıp geçiniz.
7. Tedavi edilen hastalıklar: Listede psikolojik danışmanlık çıkıncaya kadar yazıp görüldükten sonra ender tuşuna tıklayarak devam ediniz.
8. Bilinen Diller: Türkçe ve bildiğiniz dilleri tek tek seçiniz.
9. Resim Yükleyiniz: Zorunlu alan değildir. Ancak danışanlarınızla olan ilişkinizde anlamlıdır. Düğmesi sağ üsttedir. Bir profil resmi seçebilirsiniz veya boş bırakabilirsiniz.
10. Diğerler tüm bilgileri doldurmadan geçip en altta Güncelle düğmesiyle yazdıklarınızı kaydetmeniz gerekir. Kaydınız tamamlanmıştır.
11. Bu aşamada olası randevularınızı 1.maddede yazılı gsm numarasına veya eposta adresine bildirmeniz gereklidir. Lütfen haftada iki günden ve toplam on randevudan fazla talep etmeyiniz. Fazlası kısa erimde gönüllü yorgunluğu oluşturacağından hizmetimizin uzun erimde sürdürülebilirliği azalacaktır.
12. Gerekli aktivasyonlar yapıldıktan sonra size randevu alınabilir olduğunuz bilgisi ulaştırılacaktır.
13. Artık zaman zaman girip randevu durumunuzu kontrol etmeniz ya da belirlediğiniz gün ve saatte sisteme girip danışanınıza ‘Görüşmeyi Başlat’ düğmesine tıklayarak ulaşmanız yeterlidir.
14. Lütfen ilk randevunuzdan en az 10 dakika önce hazırlığınızı yaparak mümkünse tek başınıza olduğunuz bir odadan sisteme bağlanınız ve görüşmeyi başlatmak için bekleyiniz.
15. Yapılan görüşmeden sonra tekrar görüşmeniz gerekiyorsa randevuyu siz belirleyiniz. Randevu vermek için sol menüde yer alan ‘Hasta İşlemleri’ sekmesinin ‘Yeni Hasta’ alt sekmesine tıkladığınızda açılan sayfada hastanın adını veya herhangi bir bilgisini ilgili kutucuğa yazıp ender tuşuna bastıktan sonra aşağıda çıkan listeden hastayı seçerek istediğiniz gün ve saate randevu vermeniz mümkündür.
16. Süreç içinde randevu aktarımları veya iptalleri için her zaman 1.maddedeki yazılı gsm numarası veya eposta adresinden uygulama sorumlularımıza ulaşabilirsiniz.
17. Teşekkür ederiz.

Psikolog/PDR Başvuru Çağrısı

Etkinlik Takvimi

<< Mart 2023 >>
PSÇPCCP
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

HSV Etkinlikler

Kayıtlı yeni etkinlik yoktur.

HSV Duyuru

Adıyaman “Kadın Destek ve Sosyal Yaşam Merkezi” inşa ediyoruz.

ACIMIZ ORTAK, YÜREĞİMİZ BİR Yaşadığımız büyük afet sonrasında bölgede yaşam mücadelesi veren Devamı

Acılar Paylaştıkça Azalır

PSİKOLOJİK DESTEK PLATFORMU Danışan Başvurusu 1- Lütfen psikolojikdestek.hayatvakfi.org.tr adresini arama çubuğuna yazarak Devamı

Psikolog/PDR Başvuru Çağrısı

Psikolog/PDR Başvuru Çağrısı Başvuru Kılavuzu 1. Adınızı, Soyadınızı, Ünvanınızı, GSM numaranızı ve Devamı

Mama-Biberon Bağış Kampanyası

YARDIM iÇiN QR kodu kameranızla okutup IBAN numarasını kopyalayabilirsiniz.  Açıklamaya “Mama-Biberon” yazmayı Devamı

Geçmiş Olsun TÜRKİYEM

Geçmiş Olsun TÜRKİYEM YARDIM İÇİN Vakıf Katılım Bankası TR64 0021 0000 0019 4900 Devamı