Gizlilik Koşulları ve Kuralları

 1. Genel Koşullar
  Bu siteyi kullanıyor olmanız, aşağıya çıkarılmış gizlilik koşullarını ve kurallarını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir. Gizlilik koşullarında ve kurallarında öngörülen zorunlulukları yerine getiremeyeceğinizi düşünüyorsanız, bu siteye girmeyiniz veya kullanmayınız. Sitedeki bazı yerlerin kullanımı veya bu yerlerle kurulacak etkileşim hakkında özel birtakım ek hüküm ve şartlar geçerli olabilir.
 2. Gizlilik ve Güvenlik Koşullarının Takibi ve Değişiklikleri
  Site sahibi (Hayat Sağlık ve Sosyal Hizmetler Vakfı, bundan sonra kısaca HSV olarak yazılacaktır), herhangi bir zamanda, önceden haber vermeksizin gizlilik ve güvenlik koşullarında değişiklik yapma ya da ek koşullar getirme hakkına sahiptir. Kullanım sırasında toplanan bilgilerin niteliklerinden, nasıl kullanıldığından, bu bilgilerin diğerleri ile hangi durumlarda paylaşıldığından ve gerekli tüm gizlilik koşullarından haberdar olunması için yapılan değişiklikler bu sayfada sunulacaktır. Değişiklik söz konusu olabileceğinden burada yazılı koşullarının düzenli olarak takibi ve okunması gereklidir. Bu Site ve servislerinin, yapılabilecek bu tarz bir değişiklikten sonraki kullanımı, gizlilik koşullarındaki değişikliklerin kabul edildiği anlamını taşır.
 3. Kullanıcı Bilgileri
  Kullanıcı olarak girilen, site veya gönüllülük veya bağış gibi servislere yerleştirilen, iletilen veya bulunması halinde bu site aracılığıyla iletilen/gönderilen her türlü bilgiden (her türlü yazı, makale, doküman, iletilen görüş ve düşünceler dâhil) kullanıcı sorumludur. Kullanıcılar, siteye iletilen/gönderilen her türlü bilginin güvenilirliğini, doğruluğunu, üçüncü şahısların haklarını ihlal etmediğini, yasalara aykırı olmadığını kabul ve garanti etmiş sayılır. HSV’nın, gerekmesi halinde siteye konulan ve kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı içeriği tamamen veya kısmen yayından kaldırma ya da erişimi engelleme hakkı saklıdır. HSV, herhangi bir kullanıcı iletisinde ya da site içeriğinde yer alan içeriği/bilgiyi ön elemeye tutma, inceleme, içeriğe dikkat çekme, değiştirme, geri çevirme veya site kapsamından çıkarma haklarını saklı tutmaktadır.
 4. Kişisel Bilgiler
  Sitenin ziyaret edilmesi, bağış ya da gönüllülük gibi herhangi bir servisten yararlanılması sırasında; ad, soyad, yaş, cinsiyet, meslek, çalışma ve eğitim durum bilgileri, yaşanılan yer, IP bilgileri, eposta adresi, telefon numarası gibi kişisel bilgiler sitede kaydedilmiş olur/olabilir. Bu bilgiler HSV dışında başka kimseye açık değildir. Site sahibi, kullanıcı tarafından verilmiş olan bilgileri yalnızca toplanma amaçlarına (örneğin bağışçı isimlerinin duyurulması gibi) veya belirli hizmetlere ilişkin kullanıcı güvenliği ve bazı istatistiki değerlendirmeler için ilgili gizlilik uyarılarına uygun olarak veritabanlarında tasnif edip saklayabilir, site ve servis amaçlarıyla uyumlu olarak kullanabilir. Kullanıcı, vermiş, açıklamış, iletmiş göndermiş olduğu kişisel bilgilerinin HSV tarafından site ve servis amaçlarıyla uyumlu olarak kısmen ya da tamamen kullanılabileceğini dikkate alarak bu bilgileri paylaşmış olduğunu kabul etmiş sayılır. Kişisel bilgiler hiçbir koşulda dağıtılmaz, satılmaz, paylaşılmaz ve ticarete konu edilemez. HSV, kullanıcılardan yasalar gerektirmediği sürece herhangi bir şekilde ve kesinlikle; ırk, etnik kimlik, siyasi düşünceler, dini ve diğer benzeri inançlar, fiziksel ya da ruhsal sağlık ve özelikler gibi hassas bir bilgi talep etmemektedir. Bu bilgilerin verilmiş, kaydedilmiş olmasından dolayı HSV’nın bir sorumluluğu yoktur.
 5. Açık Sistem
  Kullanıcılar; internet ortamının güvenilir bir ortam olmadığını, internet ortamında iletişimin riskli olduğunu, kişisel bilgiler, şifreler v benzeri her türlü bilginin, üçüncü şahısların hukuka aykırı fiillerinin muhatabı olabileceğini bilmekte ve kabul etmektedir. HSV, güvenlik ve kötü niyetli hareketlerle ilgili olarak hiçbir garanti vermemektedir.
 6. Gizlilik ve Güvenlik Koşullarının İhlali
  HSV, gizlilik koşullarına uyulmaması ya da kuralları ihlal etme girişiminde bulunulması durumunda, ihlal tam olarak gerçekleşsin ya da gerçekleşmesin, sistemde mevcut bilgileri reddetme, içerikten çıkarma, silme hakkıyla birlikte önceden haber vermeksizin kullanıcıların site ve servislere erişimini askıya alma, sonlandırma hakkını (zorunlu olmamakla birlikte) saklı tutar. Koşulların, kullanıcı adına hareket eden üçüncü bir kişi tarafından dolaylı ihlali ya da ihlal girişimi olması durumu içinde geçerlidir.
 7. Bilgi ve İletişim
  hayatvakfi.org.tr web sitesinin kullanımında uygulanan gizlilik koşulları ve kurallarına ilişkin sorularınız için bilgi@hayatvakfi.org.tr adresine yazarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Etkinlik Takvimi

<< Şubat 2023 >>
PSÇPCCP
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

HSV Etkinlikler

Kayıtlı yeni etkinlik yoktur.

HSV Duyuru

Geçmiş Olsun TÜRKİYEM

Geçmiş Olsun TÜRKİYEM YARDIM İÇİN Vakıf Katılım Bankası TR64 0021 0000 0019 4900 Devamı

İstanbul’da Hayat Var

Hayallerinin peşinden gidip, stresli bir sınav sürecini başarıyla tamamlayan kardeşlerimizi canı gönülden Devamı

ÇSSkurban 2022

Hayat Çocuk Merkezi olarak bu Kurban bayramında da ihtiyaç sahibi ailelerimize siz Devamı

Salgın Sonrası Türkiye’de Gençlik ve Sağlık Çalıştayı

psge ÇALIŞTAY BAŞLIKLARI  Pandemi döneminde halk sağlığına genel bakış, STK’ların pandemi sürecinde Devamı

Sizin de Bu Dünya’da Dikili Ağaçlarınız Olsun!

Ülkemizde son günlerde çıkan yangınlarla kaybettiğimiz ormanlarımızı başka alanlarda yeniden yeşertmek için Devamı