Acılar Paylaştıkça Azalır

PSİKOLOJİK DESTEK PLATFORMU
Danışan Başvurusu

1- Lütfen psikolojikdestek.hayatvakfi.org.tr adresini arama çubuğuna yazarak enter tuşuna basınız.
2- Ekrana gelen sayfanın sağ üst tarafında yer alan Hemen Kaydol düğmesine tıklayınız.
3- Açılan Kayıt Ol sayfasındaki Adı, Soyadı, Cep Numarası, Şifreniz, Şifre Tekrar, alanlarını doldurduktan sonra Hasta Aydınlatma Metni ve Üyelik Sözleşmesini okuyarak onaylayınız. Ve Kayıt Ol düğmesine tıklayarak kaydınızı tamamlayınız.
4- Cep telefonunuza gelen 6 rakamlı Onay Kodunu ilgili alana giriş yaparak kaydınızın sizin tarafınızdan gerçekleştirildiğini belirleyiniz.
5- Hemen çıkan veya sonraki zamanlarda ilk sayfada sağ üstte yer alan Giriş Yap düğmesine tıklayarak gelen sayfada Cep Numarası ve Şifreniz alanlarını doldurarak sisteme girişinizi yapınız.
6- İlk girişte Kimlik Bilgilerinizin eksikliklerini tamamlamanızı isteyen ve sizi Profilim sayfasına yönlendiren bir popup gelecektir. Orada Profilim kelimesine tıklayarak açılan Kişisel Bilgiler ve Sağlık Bilgileri’ni tamamlayınız.
7-İlk girişte Kişisel ve Sağlık Bilgilerinizi tamamlamadan çıkarsanız sonraki girişinizde de tamlamadan devam edemeyeceksiniz. Bu bilgilerinizi sol menüdeki Kişisel Bilgiler sekmesinden her zaman güncelleyebilirsiniz.
8- Ana Sayfaya dönerek Ekibimizden sizin istediğiniz saate uyan randevusu boş olan arkadaşımızın o randevusunu tıklayarak randevunuzu alınız.
9- Randevunuzdan en az 10 dakika önce hazırlığınızı yaparak mümkünse tek başınıza olduğunuz bir odadan sisteme bağlanınız ve arkadaşımızın görüşmeyi başlatmasını bekleyiniz.
10- Görüşmenizin sonunda danışmanınız/hekiminiz size yeni bir randevu oluşturabilir veya sizin yeni bir randevu oluşturmanızı önerebilir. Şayet sizin randevunuzu oluşturmanızı önerirse her zaman sisteme giriş yaparak danışmanızı bulup randevunuzu önerilen gün sonrasına oluşturabilirsiniz.
11- Randevularınızı sol menüde yer alan Randevularım sekmesinden her zaman izleyebilirsiniz.
12- Eposta adresinizi, Cep numaranızı ve Şifrenizi sol menüdeki Hesap Bilgileri sekmesine tıklayarak her zaman güncelleyebilirsiniz.
13- Teşekkür ederiz.

Acılar Paylaştıkça Azalır

Etkinlik Takvimi

<< Mart 2023 >>
PSÇPCCP
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

HSV Etkinlikler

Kayıtlı yeni etkinlik yoktur.

HSV Duyuru

Adıyaman “Kadın Destek ve Sosyal Yaşam Merkezi” inşa ediyoruz.

ACIMIZ ORTAK, YÜREĞİMİZ BİR Yaşadığımız büyük afet sonrasında bölgede yaşam mücadelesi veren Devamı

Acılar Paylaştıkça Azalır

PSİKOLOJİK DESTEK PLATFORMU Danışan Başvurusu 1- Lütfen psikolojikdestek.hayatvakfi.org.tr adresini arama çubuğuna yazarak Devamı

Psikolog/PDR Başvuru Çağrısı

Psikolog/PDR Başvuru Çağrısı Başvuru Kılavuzu 1. Adınızı, Soyadınızı, Ünvanınızı, GSM numaranızı ve Devamı

Mama-Biberon Bağış Kampanyası

YARDIM iÇiN QR kodu kameranızla okutup IBAN numarasını kopyalayabilirsiniz.  Açıklamaya “Mama-Biberon” yazmayı Devamı

Geçmiş Olsun TÜRKİYEM

Geçmiş Olsun TÜRKİYEM YARDIM İÇİN Vakıf Katılım Bankası TR64 0021 0000 0019 4900 Devamı